Stal Nowa Huta vs Venatores FC – 2 kolejka Dywizji B NALF

W drugim meczu Nowohucka Amatorska Liga Futsalu Stal Nowa Huta pokonała Venatores FC 4:3

Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF Stal Nowa Huta vs Venatores FC - 2 kolejka Dywizji B NALF

Stal Nowa Huta – Venatores FC 4:3 (1:1)

(Mączka, Piechota, J. Urbaniec, Michalik – Di Giusto 2, Łyko)

Żółte kartki: Szoturma (Stal Nowa Huta) oraz Di Giusto i K. Wróblewski (Venatores FC)

Stal Nowa Huta: Michał Ura – Brzeziński, Mączka, Walasik, Brączek, Czerniawski, Piechota, J. Urbaniec, Michalik, Szoturma, T. Kudelski, Mariusz Ura

Venatores FC: Włuka – Okrzos, Szkutnik, Łyko, K. Wróblewski, Heras, Zimowski, Di Giusto

Po pierwszym, efektownym zwycięstwie dryżyny Stal Nowa Huta, drugie spotkanie już nie było tak jednostronne. Rywal czyli Venatores FC nie ustępował im nawet na krok co zaowocowało bramką Di Giusto w 13 minucie. Ten zimny prysznic zaowocował wyrównującym trafieniem Piechoty w 18 minucie. Stal w 25 minucie prowadziła już 3:1, a znów wyśmienicie grał J. Urbaniec. Gdy już wydawało się że jest po meczu, w 28 minucie Łyko strzelił drugą bramkę dla Venatores. Gra była coraz bardziej wyrównana i w 35 minucie drużyna gości doprowadziła do remisu. Taki wynik jednak nie mógł utrzymać się do końca, gdyż obie drużyny walczyły o pełną pulę. Konsekwencja w grze i determinacja drużyny Stali Nowa Huta doprowadziła do wyniku 4:3 na ich korzyść a zdobywcą zwycięskiej bramki był Michalik. Co ciekawe zwycięska bramka była strzelona tuż po tym jak w słupek trafił Szkutnik.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowohucka Amatorska Liga Futsalu, Stal Nowa Huta i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.