Podsumowanie roku 2012

Stal Nowa Huta pragnie podsumować pierwszy rok charytatywnej działalności amatorskiej drużyny piłkarskiej.

Stal Nowa Huta 2012

Podsumowanie roku 2012

Stal Nowa Huta, w 2012 roku zorganizowała trzy mecze, oraz turniej piłkarski. Wydarzenia te miały na celu wspomożenie osób prywatnych oraz instytucji charytatywnych. W organizację spotkań i pikników zaangażowana była cała drużyna Stali i jesteśmy dumni z faktu, że udało nam się połączyć w jedną, silną i „zakręconą” ekipę tak wiele osób.
Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które bezinteresownie pomagały nam przy naszych projektach, i dzięki którym Stal oraz Nowa Huta, były promowane w pozytywny sposób. Dziękujemy wszystkim fanom i ludziom dobrej woli, którzy datkami wspomogli osoby i instytucje, dla których biegaliśmy za piłką.

I Wielki Mecz Charytatywny na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci rozegrany został 8 maja, a przeciwnikiem było Krakowskie Biuro Festiwalowe.
Zebrana kwota – 2101 zł.

II Wielki Mecz Charytatywny na rzecz Magdy Szewczyk z Zespołem Marfana zagraliśmy 2 czerwca, z Muzeum Historycznym miasta Krakowa.
Zebrana kwota – 1881 zł.

III Wielki Mecz Charytatywny na rzecz Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt zorganizowany został 24 czerwca, przeciwnikiem byli dziennikarze z Polskapresse.
Zebraliśmy 97 kg karmy dla psów i kotów. Niestety z nieznanych przyczyn, nigdy od KTOZ nie otrzymaliśmy informacji o wielkości kwoty wrzuconej do ich puszek.

Charytatywny Piknik Rodzinny, to było nasze ostatnie wydarzenie w poprzednim roku i dzięki wam, nasz największy sukces. 23 września zorganizowaliśmy piknik rodzinny i turniej piłkarski, w którym obok nas udział wzięły drużyny Radnych miejskich i dzielnicowych miasta Krakowa, WU-HAE & PRZYJACIELE i Decathlon Zakopianka. Graliśmy dla Karola Kasprzyka a zebrana kwota to 8000 zł.

Cztery wydarzenia, jedno miejsce (MOS KRAKÓW NOWA HUTA – wielkie podziękowania), wiele zabawy i radości.

To był udany rok, a jaki będzie 2013 zobaczymy już na wiosnę, gdy rozegramy pierwsze charytatywne spotkanie, o którym napiszemy jak śnieg spadnie a potem stopnieje.

Jeszcze raz stokrotne, stalowe podziękowania dla was wszystkich.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Stal Nowa Huta i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.