Oświadczenie

cropped-478414_156891974439881_156890884439990_201787_297742653_o.jpg

W nawiązaniu do medialnych wydarzeń ostatniego tygodnia, pragniemy poinformować, o celach jakie nam przyświecają.

Podstawowym obszarem działalności Stali jest organizowanie wydarzeń charytatywnych i wspomaganie osób prywatnych potrzebujących pomocy oraz stowarzyszeń i fundacji, które statutowo zajmują się niesieniem pomocy. Stal Nowa Huta poprzez swoje działania, pragnie pokazać, że oddolne inicjatywy mają sens istnienia i mogą wpływać na realne polepszenie bytu osób pokrzywdzonych przez los.

Pragniemy także, aktywnie wpływać na polepszenie wizerunku Nowej Huty i promować Zieloną Dzielnicę, jako miejsce pełne pasji altruistycznych i artystycznych.

Wspieramy swoich członków, niezależnie od ich poglądów i innych inicjatyw, w których biorą udział. A tam, gdzie cele są zbieżne (charytatywność, wspomaganie artystycznych inicjatyw, promocja NH), mogą liczyć na naszą pomoc.

Już wkrótce przedstawimy sprawozdanie ze wszystkich naszych charytatywnych wydarzeń i pragniemy poinformować, że w nadchodzącym roku, Stal będzie działać z jeszcze większym zapałem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Stal Nowa Huta i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.