Kolejny Puchar dla Stali Nowa Huta

STAL NOWA HUTA NA PODIUM !!!

W sobotę, 16.06 br. Stal Nowa Huta, na zaproszenie Gminy Zabierzów wybrała się na II Samorządowy Turniej Piłkarski o Puchar im. Wojtka Kubackiego.

Stal, jak przystało na najbardziej zakręconą drużynę w Polsce, dzięki zaangażowaniu Ireny Sośnickiej z Muzeum PRL-u, na zawody pojechała wraz z rodzinami i przyjaciółmi zabytkowym, czerwonym Ikarusem użyczonym przez MPK S.A.

Zawody przebiegały w trudnych warunkach. Ogromne boisko, upał, zapach pieczonej kiełbasy, kuszący smak złocistego napoju i piknikowa atmosfera skutecznie utrudniły Stali walkę na 100% możliwości. Niesprzyjające okoliczności przyrody spowodowały, że w pierwszym meczu po jednostronnym widowisku piłkarze ze Stali ulegli Reprezentacji Policji.

W meczu o 3 miejsce Stali przyszło ponownie potykać się z zaprzyjaźnionymi piłkarzami Muzeum Historycznego miasta Krakowa. Mecz był niezwykle wyrównany, ale to Stal okazała się znowu zwycięska.

Mecz o 1 miejsce wygrali samorządowcy z Zabierzowa a policjanci musieli zadowolić się drugą lokatą.

Stal Nowa Huta dziękuje mieszkańcom Zabierzowa, organizatorom, drużynom piłkarskim, przyjaciołom i Panu Kierowcy pięknego Ikarusa za emocjonujący i pełen pozytywnych wrażeń wyjazd.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze Wyjazdowe, Stal Nowa Huta i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.